מקומות לאירועי חברה

בעל חברה אשר רוצה את עובדיו נאמנים, רצוי שישקיע בימי כייף וערבי גיבוש. עובדים אשר מקבלים צ’ופרים הם עובדים מרוצים, שמרגישים שמכבדים אותם, שמעריכים את עבודתם והם ירצו להישאר. לערבי גיבוש ולימי כייף יש גם מעלה נוספת, זוהי הזדמנות פז להכיר זה את זה באווירה אחרת ולבלות זמן איכותי, חוויתי ומהנה יחד, להכיר ולהתקרב זה לזה. היתרון בכך, הוא שזוהי הזדמנות ליצור צוות אשר גם יעבוד טוב יותר וביעילות רבה ותר כצוות. צוות קרוב זה צוות שעובד יחד טוב יותר.

אירועי חברה – אינספור אפשרויות

כיום, ערבי גיבוש וימי כייף לעובדים קיבלו שם חדש ויוקרתי יותר – אירועי חברה. ואכן, מדובר באירועים יוקרתיים יותר. אירועי חברה אלו בדרך כלל ייערכו במקומות יוקרתיים כגון, גני אירועים, לופטים וכדומה. ישנם מקומות לאירועי חברה אשר מציעים למעשה את הכול, ממקום ועד אוכל יוקרתי והפעלות מותאמות לעובדים.

לעיתים ניתן לשלב אירוע עסקי עם פעילות של עובדי החברה באוירה לא פורמלית ובכך “לשבור את הקרח” ולאפשר יצירת קשרים אישיים.

להלן מספר דוגמאות למקומות לאירועי חברה:

1)      ישנם מקומות אשר מציעים חוויה כפרית מחוץ לעיר. דוגמא לכך הוא הבית של איריס ברנע במושב בן שמן, אוהל יעל מקום בהר או אירוח בקיבוץ נען.  המקומות מציעים אירוח כפרי בין עצי היער, ארוחה מפנקת, אירוח במאהל בדואי ותכנים שונים. התכנים יכולים להיות פעילויות אתגריות בשטח או סדנאות עובדים שונות.

2)      ימי כייף בבריכה: ישנם מקומות כדוגמת קיבוץ ניצנים אשר מציעים ימי כייף בבריכה עבור צוות העובדים. ימי כייף אלו יכולים להתאים במיוחד עבור עובדים בעלי משפחות. המקום מציע פינות מנוחה וזולה, מוזיקה, ארוחה מפנקת ועוד. עבור הילדים הם מציעים ליצנים, מתנפחים והפעלות שונות לילדים.

3)      ימי עיון וכנסים: ישנם מקומות אשר מציעים אולמות אירועים לכנסים וימי עיון. הכוללים גם ארוחת צהרים מפנקות.

4)      ישנם מקומות אשר מציעים אירועי חברה בצורה של אירועי קונספט. יחד עם המארחים אפשר להחליט על קונספט שיתאים לעובדים. הקונספט יכול להיות: שנות השמונים, בריטניה האצילית, מדע בדיוני, גיבורים על טבעיים וכיד הדמיון  הטובה. המקום כולו יעוצב לפי הקונספט הנבחר, המזון יוגש לפי הקונספט שנבחר וההפעלות יותאמו לקונספט. להכול דואגים המארחים ולעובדים נשאר להגיע לבושים לפי הקונספט. והרי אירוע חברה משעשע ומהנה.

כדי להתרשם מהמקומות השונים ולקבל רעיונות רצוי להיכנס לאתרי האינטרנט השונים. ישנם אתרים אשר נותנים רשימות של מקומות אשר מארחים אירועי חברה.

פעילויות אפשרויות לאירועי חברה:

  • סדנאות של דמיון מודרך ומדיטציה.
  • סדנת ביליארד הכוללת תחרות חברתית
  • סדנאות צחוק.
  • סדנאות שוקולד.
  • סדנאות של יין ואלכוהול.

This entry was posted in כללי. Bookmark the permalink.